Hypoteční banka se zúčastnila soutěže firemních webů a digitálních řešení v Česku WebTop100. Získala první místo v sekci Firemní web − kategorie Banky, v níž o rok dříve obsadila druhé místo. Tvůrci jejího webu zredukovali obsah, na který návštěvníci nechodili, a portál celkově inovovali. Banka získala v soutěži ještě jedno první místo, v nově vyhlašované kategorii Self-care, kde zabodovala s on-line hypoteční zónou.

České start-upy se představily

Pražská společnost StartupYard uspořádala akci Demo Day k propojení start-upů s investory a korporacemi. Sedm start-upů představilo investorům své strategie. Mezi nimi byly i dva z Česka − RentRocket, který se zaměřuje na správu pronájmů nemovitostí, a Retino zabývající se e-shopy.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru