Populární pojem IoT (Internet of Things, česky internet věcí) označuje technologii, díky které spolu jednotlivé přístroje komunikují mezi sebou, například přes internet. Ukazuje vám mobilní telefon, kdy dopere pračka? Můžete si prostřednictvím aplikace spustit přípravu espresa v kávovaru v kuchyni? To všechno je IoT. A pokud se takto ovládané přístroje nacházejí doma, máme tu podmnožinu IoT, chytrou domácnost. Do tohoto odvětví však často zahrnujeme i nositelnou elektroniku, která nám poskytuje inteligentní funkce všude, kde jsme.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.