V průmyslovém parku developera CTP v Boru u Tachova pracuje více než 1200 lidí. Velkou část z nich tvoří zahraniční dělníci a Češi ze vzdálenějších regionů. Některé z nich už nemusí každý den do práce svážet autobusy z širokého okolí. V průmyslové zóně už druhým rokem funguje ubytovna pro 400 lidí a její kapacita je vytížená. CTP proto začne co nevidět stavět další ubytovací domy. Zprovozněny by měly být v první polovině příštího roku, kapacita se zdvojnásobí.

Důvody pro výstavbu zázemí v průmyslových zónách jsou prosté. Jednak zaměstnavatelé pociťují nedostatek pracovní síly a nabídkou ubytování přímo u pracoviště získávají jistou konkurenční výhodu a pak je to další příležitost pro developery. I oni bojují o přízeň nájemců a zdokonalováním infrastruktury u průmyslových hal získávají body.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.