Lidský faktor se na recepci zatím nedá nahradit

Jan Baxa, člen pracovní skupiny „vnitřní prostředí budov“ v České radě pro šetrné budovy a asset manager ve společnosti CA IMMOJan Baxa,
člen pracovní skupiny "vnitřní prostředí budov" v České radě pro šetrné budovy a asset manager ve společnosti CA IMMO

Moderní recepce používá vybrané technické i přírodní materiály (pohledový beton, sklo a masivní dřevo) doplněné prvky zeleně (nejen květiny, ale celé zelené stěny, nebo dokonce stromy). Přestože jsou moderní recepce nabité novými technologiemi, vše zůstává ukryté nebo vhodně včleněné do jednoduchých tvarů recepčního pultu. Dále zahrnuje zpravidla ovládání přístupového a parkovacího systému, kamer či světel. Vedle toho je zde nezřídka kdy umístěna ústředna požární signalizace nebo zabezpečení. Pro umístění takovýchto sofistikovaných prvků s návazností na bezpečnost budovy existují pravidla, se kterými není jednoduché sjednotit design.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.