Zároveň je předsedou dozorčí rady Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) a členem dozorčí rady Centra Paraple. Na jednoho člověka, který byl svého času i jedním z nejmladších generálních ředitelů banky, vcelku úctyhodný výkon.

A kdo že je tím člověkem?

JAN SADIL

Za studií na vysoké škole, kterou byl kvůli své lásce - divoké vodě - ochoten i opustit, působil v reprezentaci spolu s Lukášem Pollertem a Jiřím Rohanem. Jeho slibně rozjetou sportovní kariéru však ukončil úraz ramene, který si způsobil v boji o místo v reprezentaci na olympiádě v Barceloně.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.