Více než dvě desítky řečníků se při prezentacích a panelových diskusích podělily o řadu různých úhlů pohledu na palčivá témata, která svým dopadem ovlivňují život celé společnosti. Jaká je budoucnost architektury na Zemi? Proč je důležité stavět energeticky šetrně a udržitelně? Jak pomůže šetrnému stavebnictví digitalizace? Jak v éře chytrých měst využít brownfieldy? Zajistí plná automatizace budov také komfort pro jejich uživatele? Jak předcházet tepelným ostrovům ve městech? Jak efektivně nakládat s odpady? Jak při hrozícím suchu šetrně hospodařit s vodou? Co znamená zdravé vnitřní prostředí v kancelářích a školách? A to je jen pouhý výběr těch nejdůležitějších.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.