Státnímu ruskému gigantu Gazprom došla s českým trhem trpělivost. Jeho dceřiné firmě Vemex, která se zabývá prodejem plynu, se v Česku vůbec nedaří, a nyní tak pravděpodobně přichází její konec. Už začala rozprodávat svůj majetek.

HN se pokusily podnik kontaktovat. Šéf obchodu mateřské společnosti Vemex a předseda představenstva dceřiné firmy Vemex Energie Václav Lerch, který za skupinu dříve komunikoval, ale celý minulý týden nezvedal telefony a nereagoval ani na SMS. Zaměstnanci marketingu ve společnosti skončili již loni na začátku léta.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.