Snadno se to řekne, hůře udělá. Jak rozpoznat, kdo má ty pravé schopnosti a je s to je dál rozvíjet a využívat k užitku svého zaměstnavatele? Podle jakých kritérií určit, kdo je talent pro určitou práci, který má potenciál i pro kariérní postup, a kdo bude jen řadový "dříč", bez kterého se ovšem firma také neobejde? A když už jsou rozpoznáni a zařazeni, jak o ně pečovat, aby z nich firma užitek opravdu měla?

Odpovědi na podobné otázky mi dal Jiří Beran, lektor vzdělávací společnosti Top Vision. Jako manažer a personalista se zabývá především náborem nových zaměstnanců s využitím assessment center, jejich motivací a především vzděláváním.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.