V průzkumu CPL Jobs byli dotazováni zaměstnanci z Polska, České republiky, Slovenska a Maďarska ohledně mobility, aby společnost získala informace, které by jí pomohly pochopit, jaká jsou očekávání zaměstnanců, již jsou ochotni se kvůli práci přemístit či přestěhovat.

Průzkum ukázal, že jen v minulém roce se konkurenční podniky snažily najmout běžného specialistu nebo manažera více než desetkrát. Bez ohledu na velikost společnosti, průmysl, ve kterém působí, nebo strukturu společnosti. Pouhé porozumění pohnutkám a potřebám jednotlivých zaměstnanců pomůže vytvářet dlouhodobé a naplněné pracovní vztahy.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Mladí lidé se přizpůsobují potřebám pracovního trhu tak, že se stávají méně svázanými se svými rodnými zeměmi, raději si dům či byt pronajmou, než aby si ho koupili.
  • Jsou více otevřeni novým řešením, dobrodružství, jinému životnímu stylu.
  • Všechny tyto podmínky nahrávají myšlence relokace za novou vidinou.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.