Prezident Donald Trump doufá, že se současné špatné vztahy Spojených států s Ruskem zlepší. Podle něj by to světu prospělo. Ať už jde o zkrocení velice nebezpečných jaderných ambicí Severní Koreje, válku v Sýrii, či konflikt na východě Ukrajiny.

Donald Trump během své dvanáctidenní cesty po Asii, ze které se vrací zítra, zavítal také na summit Rady pro hospodářskou spolupráci v Asii a Tichomoří (APEC) ve vietnamském Danangu. S napětím se čekalo, jak dopadne jeho setkání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Jenže žádné oficiální jednání se nekonalo.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Prezidenti USA a Ruska se několikrát krátce setkali během summitu Rady pro hospodářskou spolupráci Asie a Tichomoří ve vietnamském Danangu.
  • Trump se Putina ptal hlavně na to, zda se Rusko skutečně vměšovalo do předvolební prezidentské kampaně v USA.
  • Putin něco takového kategoricky popřel a Trump prohlásil, že mu věří.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.