Restaurace George Prime Steak na Starém Městě pražském se prezentuje jako místo, kde připravují ty nejlepší steaky v metropoli. Ačkoliv tady má Karel Skalický svou premiéru, podnik zástupce společnosti Property Management Solutions vybral naprosto záměrně. "Palladium je pro mě každodenní chleba a všechny jeho restaurace jsem obešel už několikrát. Také mě tam lidé dobře znají, takže jsem raději zamířil mimo svůj obvyklý rádius," vysvětluje, proč se nesetkáváme na jeho "domácí půdě".

A zatímco okolní stolky se plní pozvolna a nenásilně, v populárním obchodním centru na náměstí Republiky by jistě takové soukromí nebylo − průměrně jej totiž navštíví 47 tisíc lidí za den. "Teď to bylo dokonce o pár tisíc víc, lámali jsme rekordy. Naštěstí mám kancelář až v podkroví a používám manažerský vchod."

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.