Fastfoodový řetězec McDonald's se v Česku připravuje na další expanzi. V následujících letech plánuje otvírat až čtyři nové restaurace ročně. "V poslední době v Česku zaznamenáváme silný nárůst tržeb a vidíme, že tu je stále potenciál pro rozvoj. V minulých letech se naše expanze zpomalila, v těch následujících ji plánujeme zrychlit," říká v rozhovoru pro HN manažer franšízové sítě McDonald's pro Česko a Slovensko Radim Foltýn.

Společnost minulý pátek otevřela novou restauraci v modernizovaném obchodním centru IGY v Českých Budějovicích. Jde již o 96. podnik v Česku. Jako u většiny ostatních se i v tomto případě jedná o franšízu. Tu bude provozovat podnikatel Michal Mládek, pro kterého se již jedná o osmou restauraci. V současnosti je tak jedním ze dvou největších tuzemských provozovatelů restaurací McDonald's, hned po samotné společnosti.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.