Když na podzim 2013 otvírala společnost Saunia svůj první saunový svět v nákupním centru, řada lidí o jeho úspěchu pochybovala. Saunia totiž obsadila významnou část pražské Galerie Butovice, jež se v té době potýkala s odchodem nájemců. Tento týden otevřela firma saunový svět v jednom z nejúspěšnějších obchodních center v zemi − v pražském OC Chodov. Jedná se v pořadí už o pátou pobočku Saunie v tuzemsku, přičemž všechny jsou v nákupních centrech.

"Před čtyřmi lety i společníci ve firmě podlehli pod dojmem některých připomínek různých známých názoru, že saunovat se v obchodním centru je nesmysl," vzpomíná Jan Holeček, manažer rozvoje ve firmě Saunia. "Ale když tam může být fitness centrum nebo kadeřník, proč ne saunový svět?" říká Holeček.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru