Banskobystrický podnikatel Jaroslav Stráňavský už má všeho dost. "Odcházím do Česka, už mám koupený pozemek pro výrobní halu i pro dům v jedné vesnici u Písku," říká a zdůrazňuje: "Když jsem to celé vyřizoval, nepotkal jsem se ani s náznakem korupce. Tady na Slovensku by to bez ní nešlo."

Stráňavský, jenž vyrábí vlastní patentovanou čisticí biochemikálii, která se přidává do různých produktů, naráží na věc, která pomohla na Slovensku k růstu podpory pravicových extremistů: nefungující právní stát, korupci a neschopnost politiků zlepšovat život lidí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Slovenské regionální volby rozhodnou o tom, jak silní jsou a budou v nejbližší době pravicoví extremisté.
  • Pokud vůdce extremistů Marian Kotleba obhájí post župana v Banské Bystrici, stoupají jeho naděje v příští prezidentské volbě.
  • Banskobystričtí aktivisté mobilizují voliče, aby se nenechali ukolébat průzkumy, o výsledku rozhodne účast.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.