Vloni se jim na výročí 17. listopadu podařilo dostat do ulic Prahy a dalších českých měst desítky tisíc lidí. Letos chtějí organizátoři Festivalu svobody na tento úspěch navázat.

Na akci, kterou pořádá několik občanských iniciativ, si Češi připomenou pád komunismu v roce 1989 i význam demokracie a svobody. Součástí programu budou koncerty nejrůznějších umělců, proslovy významných českých osobností či karnevalový průvod. Mezi hlavními řečníky se objeví politik Petr Pithart, ekonom Tomáš Sedláček či literární historik a kritik Martin C. Putna.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.