Paul Manafort je vlivné zvíře. Kdekdo se ho bojí kvůli jeho konexím, jakož i mstivosti. Robert Mueller, speciální vyšetřovatel možné loňské koordinace mezi ruskými tajnými službami a vedením Trumpovy volební kampaně, musel zkrátka mít neprůstřelné důkazy, když tohoto Trumpova zákulisního hráče obvinil z konspirace proti Spojeným státům americkým.

Nevíme sice zatím, co přesně se za tou konspirací ve spisu skrývá. Leč na beton je jasné, že pokud je tím byť jen trochu míněna i ta koordinace, o které se zatím pouze spekulovalo, protože důkaz chyběl, bude už opravdu namístě mluvit o této kauze jako o novém Watergatu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Kdekdo se bojí Paula Manaforta kvůli jeho konexím, jakož i mstivosti.
  • Robert Mueller, speciální vyšetřovatel možné loňské koordinace mezi ruskými tajnými službami a vedením Trumpovy volební kampaně, musel zkrátka mít neprůstřelné důkazy, když tohoto Trumpova zákulisního hráče obvinil z konspirace proti Spojeným státům americkým.
  • Nutno přitom vědět, že Manafort dřív dlouhé roky pracoval pro proruského ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče, což znamená, že musel s ruskou špionáží nevyhnutelně přicházet do styku.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.