Člověk by se měl pravidelně hýbat, dobře spát, zdravě se stravovat a předcházet stresu. Většina moderních manažerů tato doporučení zná, ale ne vždy se jimi může kvůli časově náročné práci řídit. Nemocnice i soukromé kliniky proto lidem, kteří nemají čas na sezení v přeplněných čekárnách, nabízejí důkladné preventivní lékařské prohlídky. Ty se zároveň stávají lákavým firemním benefitem.

Manažerský preventivní program si hradí sám klient nebo jeho zaměstnavatel. Během vyšetření lékař zjišťuje možné skryté zdravotní problémy, protože se všeobecně ví, že stres a rychlé pracovní tempo mohou být doslova smrtelné i pro mladého člověka. Letos například média informovala o případu japonské novinářky, která zemřela v jednatřiceti letech na selhání srdce. Žena odpracovala 159 hodin přesčasů za měsíc.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.