Všichni to víme, ale málokdo se tím tak docela řídí. Recept na to, jak být fit, tělesně i duševně zdravý, není žádná věda. Oslovení lékaři, psychoterapeuti a koučové se shodují v tom, že k dobré kondici je třeba se dostatečně hýbat, zdravě jíst, nekouřit a omezit alkohol, dobře spát, mít čas na své koníčky nebo trávit čas s rodinou.

K tomuto "zdravotnímu minimu" lze přidávat další blahodárné aktivity. Někdo odpočívá při meditaci, jiného naplňuje dobrovolnictví. A dalšímu dělá dobře třeba manuální práce na zahradě. "Po příjezdu domů mě čeká malé hospodářství, které jsme vyměnili nejprve za život v Praze a pak ve Vsetíně. Ovce, les, louky, neustálá práce okolo dřeva. Také seno, hnůj, sklizeň švestek na slivovici, v zimě sníh," odpovídá jednatel firmy Galvamet Aleš Šlechta na otázku, jak se udržuje v kondici.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.