Maximilian von Reden se po 14 letech strávených v Asii vrátil zpátky do Evropy. Místo Německa, odkud pochází, ale zamířil do Prahy, kde od srpna řídí hotel sítě Mandarin Oriental. Jeho stěhování bylo také trochu osobní, protože chtěl být nablízku svým rodičům, kteří letos slaví 80. narozeniny.

A zároveň už se mu po Evropě stýskalo, hlavně po kultuře. "Poslední tři roky jsem řídil Mandarin Oriental v Jakartě a tam vůbec není běžné chodit na koncerty nebo výstavy. Zároveň se tam nedá jen tak procházet. Když jsem chtěl jít někam pěšky, ostraha se mohla zbláznit," vzpomíná s úsměvem na své dny v Indonésii.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.