Nová verze Windows, nebo jen aktualizace poslední verze? Windows 10 Fall Creators Update je obojí. Zmatek si v tom Microsoft udělal sám, když se rozhodl, že bude raději Windows upravovat častěji než jednou za tři roky. Zdá se ale, že dvě bezplatné aktualizace za rok jsou pro vývojáře v Redmondu příliš. Ani podzimní verze Windows totiž neobsahuje všechno, co firma slíbila na jaře.

Právě kvůli nezvládnutí termínů je těžké vybrat funkci nebo novinku, která ve Windows 10 Fall Creators Update nejvíce zaujme. Původně byla funkce Timeline jasným důvodem pro rychlý přechod na novou verzi. Měla usnadnit život každému, kdo při práci používá více počítačů. A to automatickou synchronyzací informací o naposledy používaných aplikacích, souborech či webových stránkách.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru