Etická ředitelka britského výrobce kosmetiky Lush Hilary Jonesová rozhodně nepatří mezi CSR manažery, kteří od stolu vymýšlejí dobročinné projekty. Energická dáma s oranžovými vlasy je vášnivou aktivistkou, která se intenzivně angažuje v boji proti testování na zvířatech.

Domluvit s ní rozhovor nebylo kvůli jejímu vytížení vůbec jednoduché. Nejprve se omlouvala, že ve Vancouveru řeší s politiky legislativu proti pokusům na zvířatech, a následně, že připravuje kampaň proti hromadnému zabíjení jezevců. Nakonec se ale zadařilo a Jonesová prozradila, proč společnost Lush nerada používá termín etická firma i jak dokázala minimalizovat množství produkovaného odpadu.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.