Agentura CzechTrade vyplácí v rámci projektu Zvýhodněné služby až padesát tisíc korun malým a středním firmám, které poptají designéry z jejich databáze. Cílem je podpora českých designérů při spolupráci s firmami.

"Celý tento program má podpořit firmy, aby se na české designéry obracely. Jde o jakousi finanční pobídku pro prvotní kontakt mezi společností a designérem, ze kterého se poté může vyvinout dlouhodobá spolupráce," vysvětluje Lenka Hromková, která má projekt Zvýhodněné služby v agentuře CzechTrade na starosti. A významný český designér Michal Červa dodává, že tento podpůrný program má smysl právě v tom prvním oťukávání. "Pro firmu jsou důležité náklady na cokoliv a design není výjimkou. Zakázka na zkoušku může mít hodnotu třeba sta tisíc a agentura padesáti tisíci přispěje. Pokud je zákazník s výsledkem spokojený, domluví se s designérem na spolupráci za komerční a odpovídající cenu."

Článek pro předplatitele
Ještě na vás čeká 40 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:

  • Mobilní aplikaci HN
  • Web bez reklam
  • Odemykání obsahu pro přátele
  • On-line archiv od roku 1995
  • a mnoho dalšího...

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Přihlásit se

Zajímá vás jen tento článek? Dočtěte si ho za 19 Kč.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.