Na MSV se prezentují nejen české, ale i zahraniční společnosti z různých koutů světa. Avšak z Velké Británie zde vystavuje pouze jediná firma, Egbert Taylor, která se zabývá odpadovým hospodářstvím, konkrétně výrobou a prodejem kovových nádob na odpady. A účast na veletrhu je součástí aktuální expanze do regionu střední Evropy.

Společnost zastřešuje pět různých značek kovových kontejnerů, z nichž většinu také sama ve Spojeném království vyrábí. Například kontejnery Taylor s plochým víkem a nožním pedálem o objemu více než tisíc litrů jsou vybaveny moderními technologiemi v podobě ultrazvukových senzorů, jejichž úkolem je hlídat hladinu a vyhodnocovat naplněnost nádob. "Snímači stačí nastavit konkrétní procento naplnění. On pak hladinu hlídá, přičemž jednou denně odesílá data na dispečink. Díky tomuto režimu vydrží akumulátor senzoru zhruba deset let. Četnost odesílání se dá taktéž nastavit, ale pokud chceme mít údaje o plnosti nádob častěji, musíme počítat s tím, že baterie nevydrží tak dlouho," vysvětluje generální manažer pro střední a východní Evropu Tomáš Střelský a doplňuje, že čidlu umístěném v horní polovině kontejneru lze přiřadit i další funkce. Může hlídat teplotu, což je důležité pro případy požáru uvnitř nádoby. Propojit ho lze i s vážním systémem a gyroskopem, který reaguje na náklon.

Článek pro předplatitele
Ještě na vás čeká 60 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:

  • Mobilní aplikaci HN
  • Web bez reklam
  • Odemykání obsahu pro přátele
  • On-line archiv od roku 1995
  • a mnoho dalšího...

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Přihlásit se

Zajímá vás jen tento článek? Dočtěte si ho za 19 Kč.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.