Na brněnském výstavišti se v říjnu každoročně na Mezinárodním strojírenském veletrhu představí více než 1600 vystavovatelů. V několika pavilonech najdeme významné hráče všech klíčových oblastí strojírenského a elektrotechnického průmyslu, ale představují se zde i menší společnosti, které objevily příležitost na trhu a svým profesionálním přístupem ji dokázaly využít. Do této kategorie patří i rodinná firma Alkion service z Libereckého kraje, která se zabývá čištěním vzduchotechnického potrubí za pomoci technologie tryskání suchým ledem.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.