Kam vyvážet a jak podnikat v zahraničí se návštěvníci mimo jiné dozvědí během doprovodného programu strojírenského veletrhu. Konzultace a přednášky na toto téma organizují agentura CzechTrade či ministerstvo průmyslu a obchodu. Kromě toho program přinese praktické informace o trendech a novinkách ve výrobě. Souběžně s veletrhem se bude konat řada seminářů a přednášek.

Firmy, které chtějí urychlit nebo zdokonalit výrobu pomocí 3D tisku, mají možnost zúčastnit se jedné z největších evropských odborných konferencí s touto tematikou. "Konference se zaměřuje na využití aditivní výroby, což je 3D tisk, při vývoji prototypů a výrobků ve strojírenství, ale také ve zdravotnictví a podobně. Nicméně na strojírenském veletrhu se soustředíme na technická témata," vysvětluje Jan Homola, viceprezident Klastru aditivní výroby.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.