Majitelé menších a středních firem mají novou možnost, jak získat peníze pro svůj rozvoj nebo jak prodat část své firmy. A investoři příležitost, kam umístit své peníze.

Pražská burza ve čtvrtek rozjíždí nový trh s názvem Start, který firmám výrazně zjednodušuje vstup na kapitálový trh a eliminuje rizika, která v minulosti provázela menší úpisy akcií.

V článku se dále dozvíte

  • Majitelé menších a středních firem mají novou možnost, jak získat peníze pro svůj rozvoj nebo jak prodat část své firmy.
  • A investoři příležitost, kam umístit své peníze.
  • Pražská burza ve čtvrtek rozjíždí nový trh s názvem Start, který firmám výrazně zjednodušuje vstup na kapitálový trh a eliminuje rizika, která v minulosti provázela menší emise. První firmy by mohly akcie na trhu nabídnout nejdříve kolem Vánoc, případně v prvním čtvrtletí příštího roku.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru