Prostorům, jako je Velký sál Lucerny, Kongresové centrum či Forum Karlín, tedy místům, která v Praze pravidelně hostí koncerty, konference a další akce pro několik tisícovek lidí, vyroste silná konkurence.

Společnost PPF, jež prostřednictvím firmy Bestsport řídí provoz O2 areny, narýsovala projekt multifunkční haly, která brzy vyroste v těsném sousedství už stojící vysočanské haly. Ve společnostech Metrostav a Syner našla dodavatele a v roce 2019 by v objektu chtěla zahájit provoz.

V článku se dále dozvíte

  • Ředitel firmy Bestsport, která provozuje O2 arenu, Robert Schaffer vysvětluje v rozhovoru pro HN účel výstavby nového multifunkčního komplexu.
  • Ten je součástí O2 areny, nebyl ale nikdy dostavěn.
  • Náklady výstavby přesáhnou miliardu korun, prostor by měl zahájit provoz v roce 2019.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru