Pokud vaše dítě propadne radikální ideologii, začne plánovat trestný čin nebo mu bude hrozit nebezpečí ze strany pedofila, včas se to dozvíte. Tedy pokud budete mít aktivovanou službu Rodičovská kontrola od společnosti SocialDataHub. Její algoritmus to totiž dokáže zjistit z lajků, komentářů a sdílení na sociálních sítích. Rodiče také upozorní, že dítě začalo sledovat porno a že je načase si s ním promluvit o sexu.

Alespoň tak by to mělo fungovat podle zakladatele služby Artura Chačujana. Ten založil SocialDataHub v roce 2014 a vyvíjí umělou inteligenci pro analyzování big data.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.