O budoucnosti virtuální reality hovořil v centrále české technologické společnosti STRV Erich Owens, manažer z americké centrály Facebooku. Ve svém vystoupení, které bylo součástí série přednášek Silicon Valley Insights, mluvil zejména o službě Facebook Spaces, která má díky virtuální realitě nahradit momenty, kdy nemůžeme trávit čas s rodinou nebo přáteli.

Sven Elverfeld (na druhém snímku vlevo), šéfkuchař oceněný trojicí michelinských hvězd, vedl workshop pro profesionály v pražské Makro Akademii. Dorazil spolu s týmem wolfsburské restaurace Aqua spadající pod řetězec Ritz-Carlton, aby seznámil české šéfkuchaře se svou filozofií a postupy, které používá.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.