Hayato Okamura stojí před obchodem Jarmily Blažkové v Bystřici pod Hostýnem a chystá se vejít dovnitř, přestože ví, že majitelka patří v tomto městě k vůbec největším příznivcům jeho bratra Tomia.

"Já si ale rád povídám s každým a nikomu se nevyhýbám," tvrdí Hayato, který následně v obchodě vysvětluje, že je členem KDU-ČSL a má zcela rozdílné politické názory než jeho mladší bratr. "Tomio je takový extrém, on chce vystupovat z Evropské unie. Zatímco já říkám, že unie není dokonalá, potřebuje opravy, ale ne z ní vystupovat a rozbíjet ji. To bychom se stali obětí Ruska," říká, zatímco Blažková Tomia brání a popisuje, jak by si přála, aby Česko nebylo závislé ani na EU, ani na nikom jiném. "Ale kdykoliv přijďte na besedu," loučí se smířlivě majitelka obchodu. Hayato odchází kolem velkého billboardu s fotkou Tomia, který oznamuje, že by Češi měli odejít z EU "po anglicku".

V článku se dále dozvíte

  • Tomio Okamura i jeho starší bratr Hayato odjeli dělat v minulých dnech kampaň na Moravu. Každý z nich má ale zcela jiné názory.
  • Starší bratr kritizuje mladšího za to, že šíří mezi lidmi strach a nejistotu.
  • Tomio se vyhýbá bratrovi i médiím, svou kampaň postavil na internetu, kde má mnoho příznivců.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.