Místopředseda sněmovny za ANO Radek Vondráček a poslanec za ČSSD Milan Urban se už brzy objeví na mnoha billboardech i ve více než milionu poštovních schránek po celé zemi. Zatímco ale jeden z nich bude mít z takové kampaně radost, druhému naopak může přitížit.

Za kampaní, která může ovlivnit rozhodování voličů pár dnů před volbami, stojí patforma neziskových organizací Rekonstrukce státu, která tvrdí, že je na politických stranách nezávislá. Hodnotila zákonodárce podle toho, jak se zachovali k několika protikorupčním návrhům zákonů. Vondráčka přitom oznámkovala jako největšího podporovatele, Urbana jako nejhoršího. Už ve čtvrtek se aktivisté chystají výsledky oznámit a zároveň předat ocenění těm nejlepším.

V článku se dále dozvíte

  • Platforma protikorupčních organizací chystá kampaň, která se dostane do milionu domácností.
  • Někteří poslanci budou na billboardech jako "odstrašující příklady".
  • Nejlépe hodnoceným poslancem je Radek Vondráček z ANO, nejhůře Milan Urban z ČSSD.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.