Měsíc do voleb vypadá situace jasně − Andreji Babišovi nemůže nic zabránit ve vítězství. Jenže přece jen: jeho výhra nemusí být tak drtivá, jak se nyní zdá. Zkušenost z předcházejících voleb říká, že favorit v posledních momentech ztrácí. Není vyloučené, že se to bude opakovat a že se část voličů od Babiše odkloní. Tady je pět důvodů, proč k tomu může dojít.

V článku se dále dozvíte

  • Bylo by bláznovství tvrdit, že Andrej Babiš volby za měsíc nevyhraje.
  • Ale jeho vítězství vůbec nemusí být tak drtivé, jak se nyní zdá.
  • Mýtus dokonalého manažera přinášejícího skrze firemní řízení státu lepší život pro všechny, se skrze fauly, které udělala finanční správa za Babišova ministrování, poněkud drolí.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru