Domácí sportovní fanoušek si už nějaký čas zvyká na to, že za televizní přenosy z vybraných sportovních akcí musí platit. A je zřejmé, že tento trend bude dál pokračovat. Zejména televize O2 TV a její sportovní kanály jsou v poslední době velmi aktivní v nakupování exkluzivních vysílacích práv. Zároveň televize, jež je dotovaná kapitálem majitele, společnosti PPF Petra Kellnera, investuje stále víc i do vlastní nové tvorby, jako jsou původní sportovní talk show či sportovní reality show.

Pozadu ovšem nezůstávají ani další televize se sportovními kanály, ať už jde o Digi TV, financovanou podnikatelem v energetice Petrem Lamichem, nebo čerstvě také o přímého konkurenta O2, operátora T-Mobile, který loni rovněž rozjel svoji televizi a sport je jedním z hlavních taháků nabídky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Konkurence mezi televizemi týkající se zajištění exkluzivního sportovního vysílání a obsahu sílí.
  • O2 TV chce za placenou bránu po českém ligovém fotbale dostat i domácí hokej.
  • Sport je pro placené televizní služby jedním z posledních vůči internetu konkurenceschopných formátů.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.