Vybíráte nové užitkové auto do firmy? Pak bude hodně záležet na tom, zda jej budete řídit sami, nebo ho vybíráte jen pro své zaměstnance. Tedy alespoň podle odborníků na dodávky, kteří se shodují: když si podnikatel vybírá sám pro sebe, hledí na výbavu. Jinak ji příliš neřeší.

Takový trend v poslední době pozorují například u Volkswagenu, jehož vozy patří v některých kategoriích s přehledem k těm nejdražším. V kompaktních dodávkách nabízí model Caddy, který vyjel na silnice v loňském roce, ve velkých zase Crafter, letošní novinku. A v užitkových vozech střední velikosti mají slavný Transporter (dodávku) a Multivan (luxusní specifikaci pro převoz lidí).

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.