Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

automatizace prostupuje naše životy v nejrůznějších oblastech čím dál více a ani správa vozových parků není výjimkou. Zvyšování efektivity, jak se dnes vznešeně říká úsporám nákladů, při správě vozových parků v poslední době napomáhá právě automatizace. Snaha o zautomatizování nejrůznějších rutinních operací, jako je vedení knihy jízd, ale třeba i přidělování a vracení služebních vozidel či jejich odemykání na dálku, pomáhá správcům flotil zvládat své úkoly s nižším počtem pracovníků. On-line sledování aut a jejich nejrůznějších provozních parametrů, které mnoho vypovídají také o chování řidičů a jejich zacházení s přidělenými vozy, je dnes standardem. Klíčovou otázkou se stává, jak se v množství nasbíraných dat vyznat a vyvodit z nich správné závěry, aniž by tato činnost spotřebovala příliš mnoho (především lidských) zdrojů. Řešením je opět automatizace − sofistikovaný reporting umožňuje zaměřit pozornost správců jen tam, kde je to skutečně potřeba. Software dokáže automaticky upozornit jen na taková vozidla, u nichž se sledované parametry liší od stanovených hodnot, a včas tak upozorní například na počínající závadu nebo změněné chování řidiče.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.