Bezpečná a efektivní správa dokumentů zůstává pro mnoho organizací nedosažitelným cílem. Ve svých závěrech to tvrdí loňská studie společnosti Accusoft. Ačkoli naprostá většina podniků v bližší či vzdálenější historii implementovala nástroje a procesy pro řízení workflow a zabezpečení dokumentů, mnoho původních problémů stále přetrvává. Nejčastěji se zaměstnanci potýkají s verzováním souborů a s nejasnými pravidly pro výměnu informací. Organizace na vzniklé problémy reagují zaváděním dodatečných opatření, jež obvykle snižují flexibilitu práce s dokumenty.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.