Za necelé dva měsíce se Česko podle všeho ocitne v bezprecedentní situaci. Pokud volby dopadnou alespoň přibližně tak, jak dlouhodobě předpovídají průzkumy, vyhraje hnutí ANO. A tím, koho prezident pověří sestavením nové vlády, a kdo tak bude přirozeným kandidátem na premiéra, bude šéf hnutí Andrej Babiš. V té době obviněný za dotační podvod.

Do takového kabinetu se ale nepohrne žádná z velkých parlamentních stran. Alespoň to tak teď veřejně deklarují. Jestliže tedy ANO ve volbách nezažije úspěch tak drtivý, že k získání nadpoloviční většiny ve sněmovně nebude potřebovat podporu jiné partaje, bude mít problém.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.