Dálnice lemují stovky billboardů se státní vlajkou České republiky. Nejde ale o projev nacionalismu, nýbrž o protest majitelů billboardů proti jejich plošné likvidaci. Ty mají z okolí dálnic a silnic první třídy zmizet do 1. září.

Vlajky na billboardy umístil Svaz pro venkovní reklamu. Jeho prezident Marek Pavlas tvrdí, že zákon, který billboardy u dálnic zakázal, je nejen zbytečný, nepraktický, a v některých svých ustanoveních dokonce nesmyslný, ale především jeho přijetí odporuje Ústavě České republiky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Dálnice lemují stovky billboardů se státní vlajkou České republiky. Nejde ale o projev nacionalismu, nýbrž o protest majitelů billboardů proti jejich plošné likvidaci.
  • Ty mají z okolí dálnic a silnic první třídy zmizet do 1. září.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.