Dříve se novinky pro zaměstnance vyvěsily na nástěnku v kuchyňce. Fotky z team buildingu vyšly ve firemním měsíčníku až několik týdnů poté, co se akce uskutečnila. Dnešní technologie nabízejí mnohem dynamičtější prostředky, díky kterým lze pečovat o firemní kulturu.

Jedním z oblíbených nástrojů jsou aplikace a hry. "Naši zaměstnanci budou brzy testovat další generaci mobilní aplikace Sea Hero, která pomáhá vědcům zkoumat Alzheimerovu nemoc," popisuje nový šéf interní komunikace T-Mobilu Jan Kopecký jeden z projektů.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.