Letošní rok je pro společnost Samsung Electronics výsledkově zatím velmi úspěšný. Firma se stala v druhém čtvrtletí nejziskovější technologickou firmou světa a cena jejích akcií se vyšplhala na nová historická maxima. A úspěšná jízda by mohla pokračovat. Včera jihokorejská firma představila nový špičkový smartphone Galaxy Note 8, který by jí měl pomoci upevnit pozici na trhu s chytrými telefony.

"Na trhu s prémiovými mobilními telefony jde o souboj zejména mezi Samsungem a Applem. V minulém roce ale Samsung nemohl jít do boje naplno," řekl listu Washington Post Patrick Moorhead, ředitel společnosti Moor Insights, která se zabývá analýzami a poradenstvím na trhu s technologiemi.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Jihokorejská společnost Samsung Electronics ve středu uvedla na trh nový model chytrého telefonu Galaxy Note.
  • "Osmička" by jí měla pomoci upevnit pozici na trhu s mobily a dále zvýšit tržby a zisky.
  • Ve druhém čtvrtletí letošního roku firma dosáhla rekordního čistého zisku, i díky vysoké poptávce po paměťových čipech.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.