Pátá největší tuzemská banka Raiffeisenbank intenzivně hledá nového druhého nejdůležitějšího člena svého nejvyššího vedení. Současný místopředseda představenstva Rudolf Rabiňák v ní brzy skončí. Informaci o této významné personální změně přinesl server motejlek.com a Raiffeisenbank ji HN potvrdila.

"Mohu potvrdit, že manažerský kontrakt Rudolfa Rabiňáka v Raiffeisenbank nebude po vzájemné dohodě obou stran prodloužen a skončí ke konci roku 2017. Do konce roku 2017 zůstává Rudolf Rabiňák nedílnou součástí představenstva Raiffeisenbank," řekla Petra Kopecká, mluvčí Raiffeisenbank.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.