Nejvýznamnější světové srazy historických vozidel přitahují pozornost nejen automobilových nadšenců. Jde o velký byznys, díky němuž sběratelé prodávají a nakupují nová auta do svých kolekcí. Často jsou za ně ochotni utratit v přepočtu stovky milionů korun. Zájem najít novou klientelu mají ovšem i samy automobilky. Ty zde zase ukazují své nejnovější koncepty. Pro fanoušky, kteří si pořízení sběratelského auta nemohou dovolit, je alespoň připravena velkolepá podívaná.

Jednou z nejdůležitějších akcí svého druhu je Pebble Beach Concours d'Elegance, která každoročně už od padesátých let probíhá v kalifornském Monterey. Milovníci historických aut se sem sjeli během minulého víkendu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.