Party je u konce, pětice lidí vyráží autem domů a její cesta končí nárazem do sloupu uprostřed vinic. Náhodní kolemjdoucí v tu chvíli musí bez jakékoliv praxe či odborných znalostí začít bojovat o život posádky. Ta vyvázne tentokrát bez úhony, stejně jako ostatní aktéři, kteří jsou ve skutečnosti zaměstnanci technologické firmy Lundegaard. Simulovanou dopravní nehodu do svého programu zařadila společnost PrPom, která už čtyři roky školí firmy i veřejnost v první pomoci.

Účastníci si mohou vyzkoušet, jak reagovat, když je sanitka na cestě, ale na místě vypadává signál, a zachránci si tak chvílemi musí vystačit bez rad dispečerky. Postarat se musí například o muže s krvácející hlubokou ránou na čele. Je zaklíněný mezi předními sedadly a nedýchá. "Vytáhneme ho a začneme s oživováním," rozhoduje jeden z pěti zachránců.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.