Před lety stál Mexičan Ken­neth Smith u zrodu Severoamerické dohody o volném obchodu mezi USA, Mexikem a Kanadou, známé pod zkratkou NAFTA. Coby hlavní vyjednavač za Mexiko povede nyní rozhovory o její revizi. A ty začínají ve Washingtonu již ve středu.

"Jeho anglicky znějící jméno možná mnohé překvapí. Je to ale pravý Mexičan," prohlásil mexický ministr hospodářství Ildefonso Guajardo. A dodal, že Smith je zkušeným vyjednavačem a diplomatem. Navíc zná dopodrobna všechna úskalí obchodní dohody, kterou kdysi pomáhal vytvořit a uvádět do praxe.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.