Dosáhnout otevřeného jednání ze strany finančních úřadů považují podnikatelé za stále větší problém. Vadí jim, že s nimi úřady po vydání rozhodnutí odmítají dále komunikovat. Někteří se proto rozhodli zbavit je mlčenlivosti vůči médiím. Věří, že medializací donutí úředníky vysvětlit, proč se nemohou domoci svých práv, například pokud se domnívají, že čelí neoprávněně doměřené dani.

HN se během několika dnů podařilo získat zbavení mlčenlivosti úřadů od tří firem. Všechny mají v ruce buď rozsudek soudu, nebo uspěly u Odvolacího finančního ředitelství, přesto se nedočkaly nápravy ani vysvětlení.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.