Lázně Darkov uspořádaly u příležitosti oslav 150. výročí historicky laděné odpoledne v dobových kostýmech i hudbou. V lázeňském parku vyrostlo historické městečko, které všem návštěvníkům umožnilo vrátit se na několik hodin v čase. Pogratulovat přišli zástupci města společně s vyslancem císaře Františka Josefa, s jeho pěchotou a husary.

Vodafone, jako první telekomunikační společnost v České republice, zahájil ve svých prodejnách pilotní testování služby Tiché spojení, která umožní neslyšícím a sluchově postiženým zákazníkům snáze komunikovat se zaměstnanci prodejny. Zajistí jak on-line tlumočení do českého znakového jazyka pro neslyšící klienty, tak přepis mluveného slova pro nedoslýchavé zákazníky.

V článku se dále dozvíte

  • Lázně Darkov uspořádaly u příležitosti oslav 150. výročí historicky laděné odpoledne.
  • Vodafone zahájil ve svých prodejnách pilotní testování služby Tiché spojení. Cyklistický tým finanční skupiny Wüstenrot se účastní štafetového závodu Handy Cyklo Maraton.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru