Deskové hry tuzemské firmy Czech Games Edition vyhrávají ceny na mezinárodních festivalech a světová komunita si je v žebříčcích cení na nejvyšších postech. V době, kdy se za úspěch deskové hry pro zkušené hráče považuje 20 tisíc prodaných kusů, čeští vývojáři dokázali svou hru Krycí jména (anglicky Codenames) prodat od roku 2015 dvěma milionům zákazníků. A i proto se o populární hru začaly zajímat třeba Disney a jeho divize Marvel.

Hra Krycí jména je zasazena do světa špionů a může ji hrát až osm hráčů najednou. Jedna seance pak trvá zhruba půl hodiny. Cílem je skryté agenty kontaktovat pomocí nápověd, které dává jeden z hráčů.

V článku se dále dozvíte

  • České deskové hry zaujaly ve Spojených státech.
  • Populární hru s názvem Krycí jména chce do svých animovaných světů předělat společnost Disney i Marvel.
  • Za Krycími jmény stojí tuzemská společnost Czech Games Edition.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru