V rámci propagace České republiky uspořádala Agentura CzechTourism pro zástupce významných indických touroperátorů poznávací cestu po regionech. "Česká republika je pro naše klienty velice žádaná destinace a předpokládám, že například zámek Lednice by mohl představovat zajímavou lokaci pro pořádání netradičních konferencí a firemních akcí," řekl Majon Nair ze společnosti FCM Travel Solutions.

Koncertem Hany Zagorové, ale i představením provazochodce, který se prošel nad hlavami diváků ve výšce sedmdesát metrů na budově Filadelfie, oslavila skupina Passerinvest Group a.s. v BB Centru svých letošních dvacet pět let na trhu. Akce se zúčastnilo tři tisíce návštěvníků.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.