Adobe Flash oficiálně skončí v roce 2020

Technologie Adobe Flash pomohla vybudovat moderní multimediální internet, nyní už pro ni ale není místo. Přehrávač Adobe Flash Player je několik let terčem intenzivní kritiky kvůli špatnému zabezpečení. A díky nástupu průmyslového standardu HTML 5 většina webových prohlížečů začala Flash omezovat. Adobe se pod tlakem rozhodlo zcela ukončit podporu a distribuci Flash Playeru k 31. prosinci roku 2020. Už předtím ale velké webové prohlížeče budou ve výchozím nastavení stránky ve Flashi blokovat.

Nintendo Switch slaví komerční úspěch

Nová herní konzole Nintendo Switch, kterou lze používat i mimo dosah elektrické zásuvky, už našla téměř pět milionů zákazníků a stojí za návratem firmy k ziskovosti v aktuálním čtvrtletí. Firma za poslední tři měsíce prodala 1,97 milionu konzolí Switch − to znamená všechny kusy, které dokázala vyrobit. Kromě samotné konzole se výborně prodávají i hry − také proto, že jich je k dispozici málo. Nejúspěšnější z nich je Legend of Zelda: Breath of the Wild, kterou si koupili čtyři z pěti majitelů Switche.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.