Třiadvacetiletý houslista Wuilly Arteaga se už několik měsíců účastní protestů proti venezuelskému prezidentovi Nicolási Madurovi, který chce upevnit svoji moc v zemi.

Mladý houslista na protestních pochodech i při střetech s plně ozbrojenou gardou hraje venezuel­skou hymnu. O víkendu byl během nepokojů zraněn v obličeji. "Ani gumové projektily, ani náboje nezastaví náš boj za nezávislost Venezuely. Zítra budu zase zpátky protestovat v ulicích," vzkázal z nemocničního lůžka Arteaga, který se stal jedním z nejznámějších symbolů demonstrací ve Venezuele.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.